ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ, МІСТА НОВА КАХОВКА, ДНІПРЯНСЬКОГО ТА РАЙСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!!

Шановні мешканці міста Нова Каховка, населених пунктів Дніпрянського старостинського округу: смт.Дніпряни, с.Корсунка, с.Нові Лагері, с.Піщане та Райського старостинського округу: с-ще Райське, с-ще Тополівка, с.Обривка, с.Маслівка!

Комунальне підприємство «НК Екосервіс» звертає увагу мешканців щодо необхідності  своєчасного розрахунку   за фактично  отримані послуги по вивозу твердих побутових відходів та необхідність  в подальшому не допускати накопичення боргів. Поводження з побутовими відходами в Україні здійснюється відповідно до державних норм і стандартів. Ці правила закріплені у законах України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи» та «Про місцеве самоврядування в Україні». Механізм надання громадянам послуг з поводження з побутовими відходами у містах, селищах і селах визначено Правилами надання послуг з поводження з побутовими відходами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 (зі змінами).

            Оскільки КП «НК Екосервіс» визначено Виконавцем послуги з поводження з побутовими відходами на території міста Нова Каховка, Дніпрянського та Райського старостинських округів, то надаються наші послуги всім без виключення мешканцям населених пунктів. Таким чином, незалежно від того в якому обсязі мешканець утворює побутові відходи, йому нараховується плата за такі послуги, виходячи із державних норм, Нарахування здійснюється відповідно до наявних даних у КП «НК Екосервіс» щодо кількості мешканців у квартирі або у приватному будинку.

Нагадуємо вам тарифи щодо яких здійснюється нарахування за послуги з вивозу ТПВ:

м.Нова Каховка

№з/п Тип житлового приміщення Норма ТПВ (м3) на рік Вартість 1 м3, грн.. Тариф на 1 мешканця на місяць, грн.
1. Багатоквартирні будинки 1,545 154,33 19,87
2. Приватний сектор з присадибною ділянкою 1,675 154,33 21,54

 

Дніпрянський та Райський старостинські округи

№з/п Тип житлового приміщення Норма ТПВ (м3) на рік Вартість 1 м3, грн.. Тариф на 1 мешканця на місяць, грн.
1. Багатоквартирні будинки 1,545 136,64 17,59
2. Приватний сектор з присадибною ділянкою, з газовим опаленням 1,675 136,64 19,07
3. Приватний сектор з присадибною ділянкою, без газового опалення 1,715 136,64 19,53

 

            Відтепер, при виникненні певної заборгованості,  надавач послуги  — комунальне підприємство, буде вимушене стягувати цю заборгованість у судовому порядку, з усіма відповідними для боржника наслідками. Звертаємо увагу, що боржнику, перш ніж оскаржити  заборгованість, потрібно буде у суді довести, що його життєдіяльність унеможливлює утворення відходів і що ціла низка Законів України щодо відходів стосується всіх громадян України, крім нього.

            Стан розрахунків по кожному абоненту можна перевірити в Кабінеті споживача на сайті комунального підприємства за посиланням http://nkekoservis.ks.ua/ або                                                             за телефоном (05549) 4-25-27, працівники всіх вислухають та нададуть кваліфіковану консультацію. Звертаємо Вашу увагу, що вирішення питання заборгованості включає також можливість реструктуризації боргу або перерахунку вже нарахованої заборгованості у разі, якщо Споживач доведе безпідставність нарахування. Місцезнаходження КП «НК Екосервіс» :74900, Херсонська обл.,м.Нова Каховка, вул.Дружби, 43

тел. (05549) 4-55-80, (05549)4-54-95

            Шановні мешканці! Переконливо просимо Вас погасити існуючу заборгованість за послуги з поводження з побутовими відходами та в подальшому вчасно і в повному обсязі сплачувати за вивіз сміття. Щомісячні суми сплати дозволять ефективно працювати підприємству та допоможуть  виконавцю послуг зробити чистіше, охайніше та привабливішими наші населені пункти.

 

З повагою, КП «НК Екосервіс»