ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!!

Комунальне підприємство «НК Екосервіс» нагадує про необхідність  своєчасного розрахунку   за фактично  отримані послуги по вивозу твердих побутових відходів та звертає увагу на необхідність  в подальшому не допускати накопичення боргів. Своєчасна оплата за послуги з вивезення твердих побутових відходів та зменшення накопиченої заборгованості – це гарантія отримання якісних послуг для кожного Споживача.

            Оскільки КП «НК Екосервіс» визначено Виконавцем послуги з поводження з побутовими відходами на території Новокаховської громади,  то ми надаємо наші послуги всім без виключення мешканцям міста Нова Каховка та населених пунктів Дніпрянського та Райського старостинських округів. Відповідно і сплачувати мають всі. Оплата проводиться на підставі укладених раніше договорів та виставлених рахунків. З 01 серпня 2021 року вступить в дію публічний договір, який буде розповсюджуватися на всіх отримувачів таких послуг без укладання окремих індивідуальних договорів.

            Велика кількість боржників серед населення, це мешканці приватного сектору та квартир в багатоквартирних будинках, житлово-будівельних кооперативів, Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Не квапляться з оплатою й суб’єкти підприємницької діяльності та юридичні особи. Не сплачуючи кошти за вивезення сміття, споживачі послуг самі ж наражають себе на сміттєвий колапс. Так станом на 01.07.2021 року заборгованість за вивіз сміття становить біля 4 млн.грн. В свою чергу, не отримуючи плату за послуги, комунальне підприємство може опинитись в такій ситуації, коли не буде мати змогу купувати пальне для сміттєвозів, ремонтувати автотранспорт, сплачувати заробітну плату працівникам. Тому керівництвом підприємства прийнято рішення щодо вживання радикальних заходів для стягнення заборгованості зі Споживачів послуг.

            Тож, шановні Споживачі, звертаємо вашу увагу на те, що невчасна оплата  за житлово-комунальні послуги з Вашої сторони є порушенням низки законодавчо-нормативних актів, а саме: Закону України “Про житлово-комунальні послуги”,  Житлового кодексу України,  що в подальшому тягне за собою настання відповідальності за несвоєчасне здійснення платежів за спожиті комунальні послуги.

            Відтепер, при виникненні певної заборгованості,  КП «НК Екосервіс» буде вимушене стягувати цю заборгованість у судовому порядку з усіма відповідними для боржника наслідками. Відразу попереджаємо, що боржнику, перш ніж оскаржити наявність заборгованості, потрібно буде у суді довести, що його життєдіяльність унеможливлює утвореня відходів і що ціла низка Законів України щодо відходів стосується всіх громадян України, крім нього.

    Відділ з договірної роботи та абонентський відділ підприємства  ведуть постійну та активну роботу по стягненню заборгованості за надані послуги з усіх боржників. Зокрема проводяться усні бесіди з боржниками, надсилаються попередження про заборгованість, ведеться претензійно-позовна робота. Стан розрахунків по кожному абоненту можна перевірити в Кабінеті споживача на сайті комунального підприємства за посиланням http://nkekoservis.ks.ua/ або за телефоном (05549) 4-25-27. Звертаємо Вашу увагу, що вирішення питання заборгованості включає також можливість реструктуризації боргу або перерахунку вже нарахованої заборгованості у разі, якщо Споживач доведе безпідставність нарахування.

            Шановні Новокаховчани! Вчасно і повністю сплачуйте за послуги з поводження з побутовими відходами. Закликаємо всіх дбати про чистоту рідного міста та прилеглих селищ, дотримуватись правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку.

Місцезнаходження та реквізити КП «НК Екосервіс» :

74900, Херсонська обл.,м.Нова Каховка, вул.Дружби, 43

р/р UA253516290000000026006210625

в ПАТ «Мегабанк» м.Харьків,

 МФО 351629, ЄДРПОУ 37171330.

тел. (05549) 4-55-80, (05549)4-54-95