Головна

Ласкаво просимо!


Комунальне підприємство «НК Екосервіс» засноване на підставі рішенням 79 сесії Новокаховської міської ради 5-го скликання від 04.06.2010 року №1518 зі змінами внесеними рішенням 4 сесії Новокаховської міської ради 6-го скликання від 24.12.2010 року №86 і діє на підставі Статуту, який зареєстровано в органах реєстраційної служби 30.12.2010 року. Керівником підприємства згідно контракту призначено Нікуліна Василя Миколайовича, який керує підприємством і на даний час.

КП «НК Екосервіс» здійснює діяльність з надання послуг з вивезення побутових відходів з 11 березня 2011 року на підставі рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради № 102.

Приміщення КП НК Екосервіс» знаходиться за адресою Херсонська область, м. Нова Каховка, вул. Дзержинського, 43. Юридична адреса КП «НК Екосервіс» за період існування не змінювалась.

Діяльність КП «НК Екосервіс» направлена на задоволення потреб населення міста Нова Каховка, а саме з надання послуг з вивезення побутових відходів, прибирання проїжджої частини, озеленення та освітлення міста.

На даний час до структура управління підприємства складає, як: директор, головний інженер, бухгалтерія, планово виробничій відділ, цех благоустрою, цех санітарного очищення, цех ритуальних послуг, дільниця озеленення, дільниця зовнішнього освітлення.

Облікова кількість штатних працівників складає 147 осіб, з них: директор – 1, головний інженер – 1; керівники цехів – 5; майстри – 4; енергетик – 1 та робітники.

—         Дільниця озеленення – 28 осіб;

—         Цех благоустрою – 29 осіб;

—         Цех санітарної очистки міста – 52 особи;

—         Дільниця зовнішнього освітлення – 6 осіб;

—         Дільниця ритуальних послуг – 10 осіб.

Директор КП «Екосервіс» Нікулін Василь Миколайович

Головний бухгалтер Богданова Тетяна Миколаївна