Головна

Ласкаво просимо!


Комунальне підприємство «НК Екосервіс» засноване на підставі рішенням 79 сесії Новокаховської міської ради 5-го скликання від 04.06.2010 року №1518 зі змінами внесеними рішенням 4 сесії Новокаховської міської ради 6-го скликання від 24.12.2010 року №86 і діє на підставі Статуту, який зареєстровано в органах реєстраційної служби 30.12.2010 року. Керівником підприємства згідно контракту призначено Нікуліна Василя Миколайовича, який керує підприємством і на даний час.

КП «НК Екосервіс» здійснює діяльність з надання послуг з вивезення побутових відходів з 11 березня 2011 року на підставі рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради № 102.

Приміщення КП НК Екосервіс» знаходиться за адресою Херсонська область, м. Нова Каховка, вул. Lhe;,b, 43. Юридична адреса КП «НК Екосервіс» за період існування не змінювалась.

Діяльність КП «НК Екосервіс» направлена на задоволення потреб населення міста Нова Каховка, а саме з надання послуг з вивезення побутових відходів, прибирання проїжджої частини, озеленення та освітлення міста.

На даний час до структура управління підприємства складає, як: директор, головний інженер, бухгалтерія, планово виробничій відділ, цех благоустрою, цех санітарного очищення, цех ритуальних послуг, дільниця озеленення, дільниця зовнішнього освітлення.

Облікова кількість штатних працівників складає 147 осіб, з них: директор – 1, головний інженер – 1; керівники цехів – 5; майстри – 4; енергетик – 1 та робітники.

—         Дільниця озеленення – 28 осіб;

—         Цех благоустрою – 29 осіб;

—         Цех санітарної очистки міста – 52 особи;

—         Дільниця зовнішнього освітлення – 6 осіб;

—         Дільниця ритуальних послуг – 10 осіб.

Директор КП «Екосервіс» Нікулін Василь Миколайович

Головний бухгалтер Богданова Тетяна Миколаївна