Інформація щодо проведених робіт з благоустрою на території старостинських округів Новокаховської міської територіальної громади

Протягом минулого тижня Комунальним підприємством «НК Екосервіс» проводились наступні роботи території Дніпрянського старостинського округу відповідно до закріплених планових завдань:

            Цехом благоустрою №2 (керівник Щербіна А.П.) планово здійснено чергове прибирання та благоустрій зони зелених насаджень в центрі села Піщане. Після зимових опадів все сміття, що ввібрав в себе останній снігопад опинилось в цьому куточку населеного пункту. Працівники вправно попрацювали и вичистили захаращену територію, яке тепер аж сяє чистотою. 

 

            Керівництво міста та небайдужі мешканці звернулись до Комунального підприємства стосовно прибирання узбіччя дороги, що розташована між селом Корсунка та садовими товариствами. Нажаль багато громадян вважають за потрібне, при поїздках до садових ділянок чи просто по зазначеній трасі залишити після себе сліди у вигляді пластикових пакетів, залишків від їжі, будівельного сміття та різного непотребу. Мабуть, наявність  невеличких посадок спонукає безвідповідальних громадян «ховати» відходи саме в них, сподіваючись, що таким чином можно позбуватися непотрібного. Працівниками цеху благоустрою було зібрано та вивезено майже два тракторних причепи різного сміття. Тепер шлях до Садових товариств «Будівельник» та «Комунальник» виглядає естетично та приємно.

 

 

            Крім того виникла необхідність здійснити масштабне прибирання на території кладовища в селі Корсунка та розчистити ділянки для облаштування нових поховань. Нажаль буття людини обмежене в часі й рано чи пізно вона знаходиться вічне пристанище, яке повинно виглядати пристойно.

            Активний рух завжди спостерігається на повороті в селищі міського типу Дніпряни біля хлібоприймального комбінату по напрямку до селищних закладів освіти школи та дитячого садка. Там де активний рух й проходить й проїжджає багато людей завжди накопичується й багато сміття: пакети, пляшки, папірці, пластик, гілки з прилеглих дерев, залишки трави та інше. Крім того виникла необхідність почистити дорогу від нанесеної за зиму землі та піску. Все ретельно вичистили та прибрали працівники КП «НК Екосервіс».

            Щотижнево цехом благоустрою №2 здійснюється прибирання автобусних зупинок та прилеглих територій. Доводиться вичищати урни, які вщент заповнюються, в тому числі й побутовими відходами. Адже мешканці населених пунктів, ідучи до зупинки, не нехтують прихватити з собою мішок зі сміттям з власного подвірʼя та викинути його по дорозі. Хочеться думати, що такі громадяни знайдуть у себе крихти свідомості та совісті й, дивлячись на кропітку  працю прибиральників, будуть знаходити в собі сили та час, щоб викинути своє побутове сміття у спеціально визначених місцях, де його зможе забрати сміттєвоз.

            Працівники комунального підприємства дуже сподіваються, що мешканці сільських населених пунктів  нашої громади будуть більше відповідально ставитися до навколишнього середовища та не залишати після себе гори сміття. Адже після цього людям некомфортно знаходитись в засмічених місцях та від такого недбалого ставлення страждає вся екосистема нашого краю. Чисто, перш за все, не там, де прибирають, а там, де не смітять!

 

 

                                                                                                         

                                                                                              КП «НК Екосервіс»