Інформація щодо проведених робіт з благоустрою на території старостинських округів Новокаховської міської територіальної громади

Комунальне підприємство «НК Екосервіс» проводить роботу не лише на території нашого міста, але й в інших населених пунктах нашої громади. Для зазначеної мети було створено окремий цех благоустрою — №2. Так, за інформацією начальника цеху благоустрою №2 Щербини Алли Петрівни, до складу якого входять: 3 працівника зеленого господарства та 3 прибиральника території,  протягом 07-09 липня 2021 року проведено наступні  планові роботи зазначеним підрозділом:

07.07.2021 року проведено покіс бурʼянів на території села Корсунка, за межами біля  населеного пункту та в районі місцевого кладовища.  Також прибрано сміття, яке дуже активно накопичується та його кількість поповнюється не лише місцевими мешканцями, але й іноді, нажаль, громадянами, які просто проїжджають по трасі та викидають його з вікон машин.

08.07.2021 року в селі Нові Лагері прибрано дитячий майданчик та здійснено покіс амброзії на площі 8000 кв.м. Роботи проводились  трьома робітниками мотокосами на окремих ділянках, а, де не можливо було  здійснити таку роботу мотоінструментами, працівники виривали карантинну рослину вручну. Адже до моменту цвітіння цієї рослини залишається зовсім небагато часу, а кількість людей, що страждає на сезонну алергію, з кожним роком збільшується. Тому дуже важливо знищити вчасно негативну рослину в максимальній кількості та забезпечити комфортне самопочуття сільським мешканцям.

09.07.2021 року здійснено прибирання та покіс бурʼянів в береговій зоні селища міського типу Дніпряни, біля місцевої церкви. Враховуючи спекотну літню погоду, все більше людей мають бажання після праці ввечері, а дітлахи й зранку, покупатися та поприймати сонячні ванни, тому прибирання зазначеної зони є просто необхідним. 

Наш цех працює на благо нашої територіальної громади, та вважає, що всі її мешканці заслуговують на те, щоб мешкати в доглянутих та безпечних населених пунктах.

Цех благоустрою  №2 КП «НК Екосервіс»

                                                                                              

Добавить комментарий