Інформація щодо роботи підприємства в 2021 році

Ось вже й 2021 рік добігає до свого фіналу. Вже скоро прийдуть новорічні свята  й наступить 2022 рік. Як працювало підприємство протягом цього непростого 2021 року? Що цікавого відбулось в комунальному підприємстві «НК Екосервіс» протягом майже дванадцяти місяців?

                   Наше комунальне підприємство — найбільше в нашій громаді, але й функцій в нього також дуже багато. Як завжди підприємство виконувало свої основні функції: забезпечувало вивіз сміття, доглядало за зеленими насадженнями (деревами, кущами, чагарниками) нашого міста та сільських населених пунктів, вело нелегку боротьбу із карантинними рослинами та бурʼянами, робило безпечним та доступним функціонування міського пляжу, забезпечувало ремонт та утримання малих архітектурних форм, утримувало фонтани, виконання функцій банно-прального комбінату, займалось облаштуванням та доглядом за кладовищами (колишнім та діючим)  та організовувало поховання, переймалось вуличним освітленням, забезпечувало прибирання та благоустрій місць загального користування (парку, центральних вулиць, тощо). Крім того існуючі на центральних вулицях та зонах відпочинку клумби з квітами – яскраві та різнобарвні, також    —  результат праці озеленювачів підприємства.

                   Найцікавіші та значущі події  2021 року:

                   Придбано за бюджетні кошти за допомогою системи Prozorro два нових сміттєвоза: з системою змінних кузовів та з заднім ручним завантаженням для покращенням роботи служби по вивозу сміття у населення. Для поліпшення умов обслуговування населення здійснено ремонт 13 майданчиків для збору сміття: обладнано бетонні площадки та навіси.  За кошти бюджету закуплено сучасні сміттєві контейнери  — 25 штук.

                   Перед початком сезону оновили споруди на пляжі міста, біля літнього кінотеатру: облаштували нові роздягальні та навіси, забезпечили піском.

                   Була оновлена велика частина вуличного освітлення, здійснено встановлення нових ліхтарів та замінено застарілі елементи освітлення на більш сучасні. Такі зміни відбулись на вулиці Затишній, Історичній, Соборній, Гагаріна, Героїв України. Також роботи по оновленню та обслуговуванню проводились в сільських населених пунктах нашої громади.

                   Сподіваємось, що в наступному 2022 році підприємство буде продовжувати свою активну діяльність та розвиватися.

 

                                                                                              КП «НК Екосервіс»