Інформація щодо визначення виконавця по договору поводження з ПВ на території Райського та Дніпрянського старостинських округів

Повідомляємо, що відповідно до  Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи» та «Про місцеве самоврядування в Україні» та Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070, за результатами конкурсу, який відбувся 06 вересня 2021 року, виконавцем послуг із вивезення побутових відходів  на території Дніпрянського та Райського старостинських округів Новокаховської міської територіальної громади визначено Комунальне підприємство «НК Екосервіс».  Відповідний протокол засідання конкурсної комісії з визначення виконавця затверджено рішенням виконавчого комітету від 10.09.2021 року №498.

            Між Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради та Комунальним підприємством «НК Екосервіс» укладено договір №41-09/2021 від 15.09.2021 року, відповідно до якого підприємство зобовʼязується згідно з графіком надавати послуги з поводження з побутовими відходами на території населених пунктів Дніпрянського та Райського старостинських округів (смт.Дніпряни, с.Корсунка, с.Піщане, с. Нові Лагері,               с-ще.Райське, с-ще Тополівка, с.Обривка, с.Маслівка) терміном до 19.09.2022 року.

            Графік знаходиться в стадії остаточного узгодження. Збирання сміття буде відбуватися сміттєвозами з верхнім завантаженням тричі на тиждень. Планується три маршрути руху. Повну інформацію для мешканців зазначених округів буде надано пізніше.

КП «НК Екосервіс»