Кошти бюджету для поліпшення обслуговування громадян та забезпечення благоустрою міста

Комунальне підприємство «НК Екосервіс» відповідно до Статуту є підприємством, яке створено завдяки коштам місцевого бюджету та забезпечує благоустрій, санітарну очистку нашого міста та прилеглих населених пунктів, що входять до складу територіальної громади. З 2019 року до переліку включено й послуги, що надає оздоровчий центр («діяльність із забезпечення фізичного комфорту» та «прання й хімічна обробка виробів»), який ввійшов до складу підприємства.

Протягом 2020 року й поточного періоду 2021 року Новокаховською міською радою виділялись кошти для комунального підприємства для використання їх для певних потреб та було придбано наступні товари та роботи:

  • Механізми малої механізації (мотокоса, бензопили, висоторіз) для використання цехом озеленення підприємства. Завдяки закупівлі додаткового обсягу механізмів є змога більш ефективно здійснювати покіс трави, підрізати аварійні дерева та забезпечувати їх догляд.
  • Змінні кузови для сміттєвоза — 14 штук великих помаранчевих контейнерів місткістю 9 м3, для збирання великогабаритних відходів. Для зручності мешканців нашого міста. Попит на такі контейнери з’явилась разом із необхідністю збирати великі габаритні предмети, що стали не потрібні: старі меблі, віконні рами, двері та інші великі предмети. Збільшення кількості таких контейнерів дозволило прискорити вивезення сміття та більш ефективно дотримуватися санітарного стану самих сміттєвих майданчиків.
  • Два сучасні дитячі ігрові майданчики, які було придбано та встановлено в районі будинків №13 по вул. Перемоги та в районі будинків №25  вул. Довженко. Зазначені майданчики прикрасили прибудинкові території найбільше густонаселених дворів нашого міста та стали їх прикрасою. Особливо задоволена малеча та їх батьки.
  • Вуличні тренажери, які було встановлено в районі будинку №57 по вул. Соборна. Це турбота не лише про дітей, але й про підлітків та дорослих, що турбуються про свій фізичній стан. Всі можуть скористатися ними абсолютно безкоштовно на відміну від фітнес-залів та займатися спортом на свіжому повітрі.
  • Модуль МН-80М 87/80 кВт-еко та газового лічильника для встановлення в оздоровчому комплексі, які надає можливість здійснювати сучасний контроль та облік у енергетичній сфері, необхідні для ефективної роботи зазначеного підрозділу підприємства.
  • Сміттєвоз з системою змінних кузовів – оновлення автопарку підприємства. Для забезпечення ефективного вивозу сміття з облаштованих майданчиків нашого міста. Потреба в у такій машині виникла разом із збільшенням кількості великогабаритних контейнерів.
  • Сміттєвоз з заднім ручним завантаженням – для ефективної роботи підприємства, зокрема на території сільських населених пунктів. Цей автомобіль задіяний в роботі саме в населених пунктах Дніпрянського та Райського старостинських округів. Використання його є зручним як для водіїв підприємства так і для місцевих мешканців.
  • Капітальний ремонт бульдозера підприємства – бульдозер дуже потрібний та необхідний в роботі підприємства транспорт, завдяки якому є можливість, зокрема, згрібати великі об’єми сміття, вирівнювати площини та здійснювати рекультивацію території. Його технічний стан це ще й безпека та забезпечена ефективність роботи працівників.

Таким чином міським бюджетом для розвитку та нормального функціонування комунального підприємства із міського бюджету протягом майже року було заплановано виділення майже 5,5 млн.грн., але фактично було використано 4,712 млн.грн. Економія досягнута за рахунок використання системи Prozorro та вона сягнула більш ніж 782 тис.грн. Наразі підприємством розроблено проект рішення щодо збільшення статутного капіталу підприємства за рахунок здійснених закупівель. Сподіваємось, що й надалі депутатський корпус нашої міської ради  буде з порозумінням ставитися до необхідності закупівлі підприємством різного приладдя та сучасних механізмів для нормального функціонування й підтримання достойної роботи підприємства в нелегких умовах сьогодення.

                                                                                              КП «НК Екосервіс»

Добавить комментарий