Осінні роботи продовжуються

Кінець жовтня зазвичай найгарніша пора осені в Новій Каховці, адже погода встановлюється  прохолодно-приємна, повітря виглядає прозорим та свіжим, а листя на деревах становиться різнобарвним та починає красиво облітати та вкривати землю навкруги. Для працівників комунального підприємства «НК Екосервіс» розпочинається «гаряча» пора — прибавляється багато додаткової роботи, повʼязаної саме із збиранням та вивозом палого листя. Нажаль, часи нелегкі зараз для всіх підприємств, бо наше місто разом із всією Херсонською областю входить до «червоної» карантинної зони, багато людей хворіють на вірусні інфекції або знаходяться на самоізоляції, тому гостро відчувається нестача робочих рук.

Працівники адміністрації комунального підприємства вирішили допомогти приводити до ладу місто та навести порядок на вулиці міста. В пʼятницю, 29 жовтня 2021 року, озброївшись граблями дружно вийшли попрацювати на свіжому повітрі. Завдяки проведеній роботі була очищена значна територія по проспекту Дніпровському починаючи від автосервісу «Шкода» та закінчуючи прилеглою територією колишнього готелю «Нова Каховка». Тепер віддалена частина однієї із основних вилиць міста виглядає більш охайною та затишною. Вже не вперше працівники нашого підприємства допомагають один одному, бо турбота про благоустрій Нової Каховки  — спільна справа.

Запрошуємо всіх субʼєкти господарської діяльності та небайдужих громадян приєднатися до прибирання нашого міста від палого листя на прибудинкових та прилеглих до будівлях територіях. 

КП «НК Екосервіс»