Підготовка до зими триває

Розпочалась вже друга половина осені, й всі комунальні підприємства міста завзято почали готуватися до зими, яка в цьому році, згідно до прогнозів синоптиків, буде затяжною та холодною й розпочнеться раптово. Комунальне підприємство «НК Екосервіс» заздалегідь готує піщану суміш, яка буде використовуватись для посипки вулиць населених пунктів під час ожеледиці. Працівники вже розвозять її по всім комунальним та державним закладам, вздовж доріг та у дворах відповідно до заявок обʼєднань співвласників багатоквартирних житлових будинків, житлово-будівельних кооперативів та депутатів міської ради. На черзі забезпечення старостинських округів нашої територіальної громади.

Традиційною в нашому місті для жовтня-листопада стала й висадка дерев. Підприємством спільно із екологічною інспекцією Новокаховської міської ради (начальник  — Лимар О.М.) планується провести роботу щодо висадки біля 200 дерев (дуби, ясені, клени, келейтерії), які після зимівлі приймуться та будуть радувати очі мешканців та поліпшувати екологічний клімат міста.

Також, в нелегкий час карантинної «червоної зони», здійснено допомогу міському лікарняному комплексу, що розташований в мікрорайоні «Сокіл» по вул.Свєтлова, а саме: відновлено освітлення на території закладу. Тепер, навіть у нічний час, підʼїзні шляхи та території лікарні будуть освітлені.

Підготовка до зими триває.

КП «НК Екосервіс»