Плани щодо благоустрою території біля Центру надання адміністративних послуг, що будується

Комунальне підприємство «НК Екосервіс» відповідно до Статуту є підприємством, яке забезпечує благоустрій нашого міста, й зокрема територій, які належать до комунальної власності. Після поновлення будівництва Центру надання адміністративних послуг виникла необхідність розпланувати та зробити зручною територія біля зазначеної споруди суспільного значення. Основна мета благоустрою не лише зручність для майбутніх відвідувачів та споживачів адміністративних послуг, але й привабливість та естетичність зазначеного простору при сучасній тотальній урбанізації. Підприємством замовлена ескізна пропозиція, яку виконало ДП «Експертпроект» КП «Теплові мережі міста Нова Каховка», зазначеною пропозицією передбачені наступні роботи:

На підставі акту обстеження зелених насаджень №2-3м-27-21 від 08.07.2021 року, який складено комісією, що призначена розпорядженням міського голови від 22.04.2020 року №139-р «Про заходи, спрямовані на збереження зелених насаджень на території населених пунктів Новокаховської міської ОТГ» та ордеру на видалення зелених насаджень №2-2021 від 12.07.2021 року передбачено видалення зелених насаджень в кількості 30 шт, а саме: ялівець колоновидний  — 13 од., катальпа – 8 од., ялина – 1 од., абрикос – 1 од., церсис – 1 од., софора – 1 од., алича – 1 од., клен – 1 од., бузок – 13 кущів. Всі насадження, які було обстежено, знаходяться в незадовільному стані, мають неестетичний вигляд. Взамін знесених насаджень восени буде висаджена необхідна кількість дерев та кущів, що значно перевищує обсяги знесених, розплановані привабливі клумби. Передбачено облаштування доріжки та ремонт існуючої будівлі для розміщення фільтрів.

Сподіваємось, що все, що передбачено зазначеною пропозицією, буде втілено в життя та така довгоочікувана новобудова стане справжньою архітектурною прикрасою Нової Каховки.

 КП «НК Екосервіс»