Стихійних звалищ стало менше

Система прибирання сміття в нашій територіальній громаді повністю відпрацьована та налагоджена, але, нажаль, не всі мешканці користуються нею. Багато сільських мешканців вважають, що краще побутові відходи не організовано виносити для збирання його спеціальними машинами, а просто накопичити та тихенько вивезти за межі населеного пункту й подалі від очей просто викинути на пустирі.  Й за досить короткий термін шматочок степу перетворюється на звалище, вщент усіяне відходами та сміттям. Будівельні матеріали, гілля, вирвані бурʼяни та баділля з городу, поліетилен та пляшки, все це вкриває досить немалі площі наших комунальних територій. Таке стихійне звалище було організоване безвідповідальними громадянами біля селища міського типу Дніпряни, поруч із садівничим товариством на території, що займає біля 3 гектарів(!).

Працівники санітарного цеху Комунального підприємства «НК Екосервіс» (начальник цеху Поляков В.М.) протягом робочого тижня, за допомогою екскаватору завзято попрацювали та очистили засмічену земельну ділянку. Багато ресурсів комунальним підприємством втрачається для проведення подібних робіт, але залишати без уваги та напризволяще подібні речі просто недопустимо. Адже від цього залежить екологічний та санітарний стан нашого навколишнього середовища.

В подальшому, з метою недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ, Комунальне підприємство «НК Екосервіс» буде вимушено звертатися до органів поліції та Комунального підприємства «Муніципальна охорона» для вжиття відповідних заходів щодо порушників – громадян які викидають сміття у непередбачених для цього місцях.

Шановні мешканці! Викидайте сміття у спеціально відведених місцях та до сміттєвозів, що курсують згідно графіку. Не засмічуйте міські території, давайте поважати один одного та не допускати появу подібних стихійних звалищ в майбутньому.

       

 

КП «НК Екосервіс»