В скорботний час ми поряд з вами…

У кожної людини в житті трапляється ситуація, коли у вічність уходять рідні та близькі люди. Смерть близької людини завжди застає зненацька навіть у тому випадку, якщо вона важко хворіла. Морально підготуватися до цього просто неможливо. І тоді, коли біда все-таки прийшла, родичі повинні опанувати себе й докласти зусиль, щоб належним чином організувати похорон і віддати покійному останню шану. Допомогти їм в цьому мають спеціальні фірми та підприємства, які займаються ритуальними послугами. Комунальне підприємство «НК Екосервіс» вже багато років допомагає мешканцям нашого міста вирішити питання організації похорон: оформлює визначені законом документи, визначає місце поховання, організовує сам похорон, в продажу є всі необхідні ритуальні товари.

Послуги, які надаються підприємством:

 1. Оформлення поховань ритуальною службою.
 2. Безкоштовне виділення місць для поховання.
 3. Видача свідоцтва про поховання.
 4. Оформлення договору – замовлення на організацію та проведення поховання.
 5. Доставка померлого в морг.
 6. Надання послуг спеціалізованим автокатафалком.
 7. Доставка ритуальної атрибутики.
 8. Надання всіх видів ритуальних послуг.
 9. Реалізація предметів ритуальної належності (труни 25 найменувань, вінки  в асортименті, дерев’яні хрести, виготовлення нестандартних трун).
 10. Копка та засипання могил на кладовищі.
 11. Безкоштовні поховання громадян окремих категорій за рахунок місцевого бюджету.

У разі якщо вийшло так, що людина померла від пандемічного COVID-19, то при здійсненні поховання обовʼязково виконуються всі норми передбачені карантинними обмеженнями. Ритуальна служба працює шість днів на тиждень, в тому числі й в суботу. Працівники сумлінно виконують свої обовʼязки то готові допомогти громадянам у нелегкі години скорботи. Звертайтесь та будьте впевнені, що всі необхідні послуги будуть надані, та в останній шлях близьких та родичів проведуть з належною повагою та згідно з прийнятих канонів.

 Телефон ритуальної служби 4-51-62.   Режим роботи з понеділка по пʼятницю з 7.00 до 16.00 години, перерва з 11.00 — до 12.00 години, субота з 7-00 до 12-00 году, вихідний: неділя.

 

 

                                                                                       КП «НК Екосервіс»